Trevino a Randomer se ukáží příští týden v Praze

Parties není nikdy dost. Tedy zvlášť v období, kdy se většině z nás blíží zkouškové nebo státnice. Možná právě proto přichází projekt Beats.PM s další akcí, která se uskuteční 2. května v pražském Cross clubu. Hlavními hosty této májové party budou Trevino a Randomer.

Trevino je alter-egem známého drumandbassového DJe Marcuse Intalexe, jenž pod tímto jménem před pár lety narovnal beaty a začal se věnovat technu v té nejčistší podobě. Druhým headlinerem je londýnský rodák Randomer. Na scéně se aktivně pohybuje zhruba šest let a jeho hudbu můžete najít na takových labelech jako Hemlock Recordings nebo Med School. A jak dodává jeden z pořadatelů – Martin Šetek: „Trevino i Randomer budou v ČR poprvé a vzhledem ke specifickému zvuku jejich produkce, si myslím, že se můžeme těšit na věci dosud neslyšené. Tedy alespoň pro Prahu.“

Jako support DJs zahrají již klasicky Vidras a Drumax. Dále také STA nebo Prokta. Druhá stage se ponese v drumandbassových tónech a zahrají například DJs z Authentic crew.

Historicky první vystoupení těchto headlinerů v Praze však není jedinou premiérou této akce. Poprvé totiž své síly spojili kluci z Beats.PM s projektem Avantgarde a vytvořili společnou party v Crossu.

The Black Light už se tedy dost těší. Uvidíme se tam!

Zdroj: Chart Attack