Pražská hudební scéna opět nabírá na síle

Chybí vám probdělé noci v nějakém syrovějším prostoru? Rádi vzpomínáte na léta mládí v Kokpitu, v Nové Syntéze, v Tiskárně a tak dále?


Představujeme vám dva nové kluby, které splňují kritéria i těch nejnáročnějších hudebních požitkářů. Nahlédněte do nitra nových pražských klubů Beats.PM a NEONE.

NEONE pop-up klub

Nejzajímavější a nejnavštěvovanější kluby jsou bezesporu ty, které jsou všestranně zaměřené. To slibuje nový pop-up klub NEONE, který je nejnovějším přírůstkem vizuálního studia Lunchmeat. Nový klub bude ojedinělým projektem, kde se budou mísit nejnovější trendy v oblasti elektronické hudby a kreativní vizuální ideje naších i zahraničních umělců.

Pokud už máte za sebou jeden nebo více ročníků festivalu Lunchmeat, už pravděpodobně tušíte, že NEONE má velký potenciál a je zcela na místě celou crew podpořit. Minimálně svou účasti na blížící se OPENING PARTY.

Místo konání: Bubenská 1, 170 00 Praha 7 (přízemí, roh budovy bývalých elektrických podniků, vchod vedle KC Vltavská)

pá 20.9.
Grande Opening – Bleep Street label showcase

JDDJ3J (FR)
Trippy-H (CL)
Computadora (DE)
Zet. (DE)

www.bleepstreet.com

Beats.PM Lounge

Když se smísí dohromady design, (dobrá!) hudba a moderní technika, nikdy z toho nemůže vzniknout druhá Mecca. Přímo v srdci turisticky nařachané Prahy se zrodil privátní klub/lounge s velkým potenciálem pořádat soukromé večírky. Opuštěný kryt civilní protiletecké ochrany na Praze 1 je v tomto případě ideálním zázemím pro všechny hudební vzdělance. Za návrhem designu celého prostoru stojí Garcy, vizu artist, kterého jsme už za jeho geniální nápady vyzpovídali zde.

pá 20.09.
Beats.PM @ NoD #1

Schwa (BEEF recs, Shades of Grey)
Tuco (Meanbucket)
Vidras (Beats.PM)
Drumax (Beats.PM)

Hosted by C.Monts

Ačkoliv opening party už dávno proběhla, uskupení pěti členů této skupiny nezahálí a buduje si svou dobrou pověst i za hranicemi Beats.PM. Už tento pátek odstartují každoměsíční rezidenční noc v klubu za rohem – v NoDu. Jako hosté se představí DJs Tuco (Meanbucket) a Schwa (BEEF recs), kteří za supportu rezidentů Beats.PM – Vidrase a Drumaxe – přinesou aktuální electronic music flavours v podobě housu, UK funky, garage a bass music. Celá akce bude živě streamována na tv.beats.pm.

Takže je už jenom na vás, komu dáte přednost a kde strávíte páteční noc 20.09. My budem tam i tam.

Foto: www.lunchmeat.cz, www.beats.pm

Natalia Kuznetsova