Okázale okázalý Festival Spectaculare

TBL má rádo všechny možné neobvyklé festivaly, a tak nás zaujal i nový festival s názvem Spectaculare, který se bude konat od 20. do 31. ledna. Za celým projektem stojí Palác Akropolis, ovšem akce spojené s tímto festivalem bude možné shlédnout i na Nové scéně ND nebo třeba ve Veletržním paláci. 

Hlavním předmětem Spectaculare je hudba, tedy převážně hudba elektronická a experimentální. Budeme mít možnost slyšet například britského hudebního mága Jona Hopkinse nebo Nilse Frahma z Německa. Ani milovníci experimentu v hudbě nepřijdou zkrátka. Festival totiž nabízí i křest nového alba českého kouzelného souboru Clarinet Factory.

Kdo dává přednost obrazu před zvukem, bude také uspokojen, jelikož festival propojuje hudbu, pohyb i vizuální umění. Můžete si zajít na představení belgického tanečního souboru Cie Mossoux-Bonté na Novou scénu nebo shlédnout nějaký z vizuálně i zvukově zajímavých snímků v Bio OKO.

Vstupenky kupujte na ticketpro.cz nebo přímo v Paláci Akropolis. Na výběr je festivalová permanentka od 27.-31.1., ale i jednorázové vstupenky na jednotlivé akce. Zkrátka je to jen na vás!

Zdroj: Go Out

Taneční soubor Cie Mossoux Bonté