Letní ARTSEMESTR 2012

Po zimním semestru vždycky přichází letní a tak se můžeme začít těšit na letní Artsemestr 2012, který pořádá pražská VŠUP. Vernisáž proběhne ve čtvrtek 7.6.2012 od šesté večer a studentské klauzury bude možné shlédnout od 8.6. do 13.6.2012.
Od konce tohoto týdne, tak bude možné nahlédnout například do Ateliéru designu oděvu a obuvi, který vede Liběna Rochová nebo do Ateliéru keramiky, který má na starost Maxim Velčovský. Oba tyto ateliéry se v letním semestru zaměřily hlavně na spolupráci s českými firmami a českým průmyslem.
Určitě si také nenechte ujít výtvarné práce z Ateliéru Grafického designu a vizuální komunikace. Mezi další velmi zajímavé ateliéry patří třeba Ateliér K.O.V., kde si budete moci prohlédnout práce Janji Prokić, o které na našich stránkách bylo už slyšet.   http://www.theblacklight.cz/archives/1561

Letos poprvé se k letnímu Artsemestru také připojí SUMMER SHOP, který bude probíhat v Ateliéru módní tvorby a budete si zde moci zakoupit jak nejnovější kolekce oděvů, tak i keramiku, sklo nebo šperky. Summer Shop bude otevřen po celou dobu konání Artsemestru 2012.

zdroj: www.vsup.cz, www.facebook.com/pages/scorn-square/
Jolana Haismanová