Festival Elekce – titulek a rámeček

Přehlídka české elektronické hudby se představí 6. června 2014 v industriálních prostorech bývalé smíchovské sklárny MeetFactory. S kompletním line-upem nám organizátoři Elekce také nabídnou tipy na doprovodný program a odhalí svůj vizuál.

Organizátoři Elekce již úspěšně uzavřeli hudební line-up s bezmála 30-ti účinkujícími. Brzy se k tomu přidá i doprovodný program. Již nyní vás ale můžeme pozvat na venkovní A2 stage, kde si znovu můžete zatančit se sluchátky a zazpívat do falešného ticha na Silent Discu. Divadelní stage se zhostí performace, kde si zahrají jako minulý rok studenti AMU. Režisérka Loly Lolyová (Kateřina Dudová) prozradila, že se jedná o divadelní představení, ve kterém se řeší povrchní podstata umění. Formálně se objevuje modrá je dobrá.

Ještě dříve si ale můžete všimout modré na tzv. profilech všech účinkujících na Facebookové stránce Elekce, kde tato barva znázorňuje kategorii – živá vystoupení, zelenou má doprovodný program a červenou dostali Djové. Kdo jsou tito umělci? Dramaturgové Elekce nám vysvětlují, že druhý ročník Elekce se soustředí především na nejmladší generaci hudebníků, kteří dokázali v krátkém období minulého roku potvrdit svůj nesporný talent, zájem a vášeň pro elektronickou hudbu. Návštěvníci tak mají šanci poznat nová jména, ale i některé prověřené „klasiky“.

Titulek a rámeček – tak vypadá letošní vizuál Elekce.  Šimon Holý říká, že za poslední rok se o české elektronické hudbě nemluví jen v klubech ale právě i v médiích, odkud přišla inspirace. Na média a především současné trendy life-stylové magazíny tedy navazuje minimalistickým vizuálem, který může připomínat obálky takových časopisů.

Plakat01a (1)-page-001

Pokud ještě nemáte, tak si vytiskněte elektronické lístky za 250 Kč na  goout.cz 

Razítko s obrázkem bude stát na místě 300 Kč.

TZ: www.elekcefestival.cz

Natalia Kuznetsova