Dreft Fashion Week 2012

V září se nám zřejmě roztrhl pytel s fashion weeky i fashion weekendy. Od 17. do 23. září bude probíhat takřka nový Dreft Fashion Week, který se minulý rok pořádal ještě pod záštitou Designbloku.
Ze světových módních značek se můžeme těšit třeba na boty od Christiana Louboutina nebo oděvy ze Simple Concept Store. Českým zástupcem bude například skvělá designérka Ivana Mentlová. DFW nám však nenabídne jen známé české a zahraniční módní návrháře, ale v rámci tohoto fashion weeku uvidíme i nováčky, kteří soutěžili o Dreft Black Card.  Vítězem černé karty se stala studentka Jindra Jansová, která do soutěže poslala svoji diplomovou kolekci zvanou „Basic“. Nebude však jediná ze začínajících návrhářů, společně s její kolekcí uvidíme ještě několik dalších finalistů.


Další příjemnou novinkou je, že se oproti jiným fashion weekům může na přehlídky dostat i obyčejný smrtelník, tedy pokud si koupí lístky na přehlídky.
Generálním partnerem, jak lze uhodnout již z názvu, jsou prací výrobky Dreft, oficiálním automobilem se stala značka Audi a hlavním partnerem se stala Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism.

Zdroj: www.dreftfashionweek.cz
Jolana Haismanová