Charismatická Belgičanka znovu v Praze

Praha již potřetí přivítá mladou belgickou zpěvačku Selah Sue. Stane se tak 7. prosince v klubu Roxy. Drobounká zpěvačka se do Prahy vrací po dvou letech, kde naposled vyprodala celý klub. 

Asi těžko bychom hledali někoho, kdo nezná její slavný song This World, který vydala v roce 2011, a který rychlostí blesku obletěl celou Evropu. Mladá umělkyně vlastním jménem Sanne Putseys přitom o hvězdné kariéře zpočátku ani neuvažovala. Na střední škole začala s neprofesionálním nahráváním svých prvních písní a sdílela je na Myspace. A jak všichni dobře víme, na sociálních sítích se vše šíří neskutečně rychle, takže její hlas nezůstal bez povšimnutí ani u světových producentů.

Selah Sue není výjimečná jen díky svému charismatickému hlasu, ale i protože si dokázala osvojit hned několik hudebních žánrů, mezi kterými volně proplouvá. Její tvorba tedy kombinuje jazz, soul, ale i funk nebo reggae.

V současnosti pracuje na novém albu, které by mělo vyjít příští rok v únoru. Před několika dny však vypustila do světa první singl nazvaný Alone. Vstupenky na koncert si můžete pořídit od 690 Kč zde nebo zde.

Zdroj: Fource Entertainment

Autor(ka) fotografie: fource.cz