BeWooden

Po několik desetiletí se vžíval do povědomí názor, že muži se zdobit nemusí a jejich jediným šperkem jsou hodinky. Není to ale trochu škoda? S tímto názorem nesouhlasí ani značka BeWooden, která se to rozhodla změnit. 

Ne, nemusíte se bát, nejde o žádné třpytivé náramky a náhrdelníky. Designéři BeWooden chtějí oslovit konzervativnější mužskou populaci, a tak se pustili do pánských motýlků. Na pánských motýlcích by nebylo nic až tak neobvyklého a progresivního, kdyby tedy nebyli ze dřeva, což je jejich motto. Jak říká sám zakladatel Ctirad Sára: „Dřevo je jedinečný obnovitelný materiál a svou čistotou a duší si mě získalo.

To, že jsou jejich tradičně textilní motýlky ze dřeva, však není jedinou specialitou. Filosofie BeWooden se totiž orientuje na ryze českou ruční výrobu. Své designové kousky vytváří skupina přátel v kouzelném beskydském kraji. Chtějí zachovávat úctu jak k přírodě tak k tradicím. Pokud si potrpíte na originalitu, tak vás tato značka také potěší, protože díky textuře dřeva, je každý kus originálem.

A kde si můžete BeWooden motýlky koupit? Třeba na jejich e-shopu www.bewooden.cz

Zdroj: BeWooden

BeWooden_motylek