Antipearle a kolekce Jaws

Se šperky značky Antipearle jsme vás už seznámili v rámci loňského Designbloku, a protože designérka a fotografka Markéta Dlouhá Márová nepostrádá zdroj inspirace, přichází na řadu další povedená kolekce Jaws, která se své místo našla v nově otevřeném showroomu Antipearle. I nadále se její kolekce pohybuje někde mezi punkem & luxusem.

Prostory showroomu jsou součástí multimediálního studia Khapka se sídlem na Janáčkově nábřeží 61. Krásný jednoduchý a moderní design studia a showroomu s originálními prvky a instalacemi navržené designérkou Markétou Dlouhou Márovou dotváří koncept samotných šperků. Pro klienty, novináře a stylisty bude showroom otevřen každou středu od 11h do 18h.

34700_391585990924315_849485907_n

Markéta Dlouhá Márová Foto: Stanislav Honzík

 

KOLEKCE JAWS

V nové kolekci Jaws dominuje prvek žraločího zubu a oproti předchozím kolekcím, které byly zaměřeny na prsteny, v ní najdeme více náramků a náhrdelníků. Součástí kolekce je jeden “knucle ring”. Novinkou je také mixování barev kovů, zlato a stříbro nebo v kom- binaci s černým rutheniem, které zatím není v Čechách běžné. Kombinace jednotlivých šperků se tak stává jednodušší a efektnější. Na přání mnoha mužů vznikla unisexová řada tří šperků s miniaturními černými perlami.

Takže dárečky na Vánoce už máme vyřešené!

IMG_9930_nahled IMG_9900_nahled IMG_9815_zlaty-konce_nahled IMG_2377_nahled

 IMG_9871_nahled IMG_2454_nahled

Zdroj: www.antipearle.com

Natalia Kuznetsova